Відгуки

11.07.2019

Нажаль, не всі співробітники розуміють та схвалюють такого роду спортивні заходи. Спорт розширяє круг знайомств, дає можливість проявити себе, самоствердитися, відволіктися від стресу, який останнім часом зачепив всіх робітників системи. Я хочу виразити подяку керівництву, організаторам та профкому за проведення різноманітних спортивних івентів. Сподіваюся, що усталені традиції залишаться і змагання, спартакіади, тощо, будуть і надалі мати місце у нашій компанії

Олена Кирпот

25.06.2019

Проведення Спартакіад працівників AT «Укртрансгаз» стало славною традицією в громадському житті Товариства, головним спортивним святом для працівників-учасників, які свою відданість спорту несуть через усе життя та і всіх працівників, які слідкують протягом спортивного свята за успіхами своїх товаришів.

В травні поточного року відбулась вже XI Спартакіада працівників AT «Укртрансгаз». Вона проходила в чудовому куточку України за гідною організацією. Учасники заходу відмічають гарні спортивні споруди, де проходили змагання, умови розміщення спортсменів, відмінне харчування, професійне суддівство. Ця Спартакіада стала дійсним святом спорту для всіх працівників Товариства.

Учасники та профспілковий актив ОПО УМГ «Харківтрансгаз» висловлюють Вам щиру подяку за проведення цього заходу, який став прикладом успішної спільної діяльності адміністрації та профспілок. Сподіваємось і в подальшому на проведення таких заходів і майбутню плідну співпрацю.

Валерій Родін

Голова Об’єднаного профкому УМГ “Харківтрансгаз”

14.06.2019

           ДЮФК “Арсенал” в особі тренера Сомова Володимира Сергійовича, а також батьківський комітет клубу висловлює щиру подяку Об’єднаному профспілковому комітету працівників апарату АТ “Укртрансгаз” за придбання спортивної форми та чудові подарунки до Дня захисту дітей. Окрема вдячність Ячкуринському Олександру Олександровичу та Коляденко Сергію Васильовичу за турботу про наших дітей. Сподіваємось на подальшу співпрацю.

ДЮФК “Арсенал”

28.05.2019

       ПОДЯКА команді АТ “Укртрансгаз” за участь у наймасштабнішому спортивно-благодійному заході країни.

    Ваша команда – це приклад злагодженості, активної соціальної позиції та небайдужості.

    Спасибі за ваш внесок у велику справу! До зустрічі на 28-м у”Пробігу під каштанами”.

Ірина Кузнєцова

Президент БФ “Пробіг під каштанами”

20.05.2019

         Був дуже радий брати участь у XI Спартакіаді працівників АТ «Укртрансгаз», тиждень пролетів непомітно адже кожного дня 10 команд з різних куточків України змагалися за першість у різних видах спорту!  Я дуже радий що АТ «Укртрансгаз» не втратила цю прекрасну традицію та й досі проводить Спартакіади.

        Спартакіада – це чудова можливість як позмагатися так і поділитися чи перейняти досвід професіоналів у роботі та в спорті, адже Спорт – це здоров’я, а Здоров’я – це безперебійна робота ГТС України!

Дмитро Квашук

05.04.2019

         26 березня завдяки продуманій програмі, бездоганній організації та турботі, екскурсійна програма перетворилися для наших дітей в суцільне свято! Окрема подяка працівникам столової: смачно, корисно і з любов’ю до дітей! Донька в захваті! З нетерпінням чекаємо нових зустрічей!

Кейлін Людмила

01.04.2019

Велике спасибі профкому апарату Укртрансгазу за цікаві екскурсії. Діти – у захваті!

Наталія Бортник

23.01.2019

       Мене спитали, чи сподобалось мені у дитячому таборі «Карпати»?

       Відповідаю: «Звісно, так».  Мандрівка поїздом, весела компанія, чудові вожаті. Найбільше запам’яталась поїздка до Верховини у музей народних інструментів. А ще: катання на лижах, купання у чані і басейні. Діти були дуже веселі , з гумором  і винахідливі. Я б залюбки відправилась як в  зимовий, так і в літній табір ще.

Настя Шиманська

22.01.2019

Відгуки про відпочинок в зимовому таборі

   Під час зимових канікул моя донька, Варвашевич Владислава, відпочивала в зимовому таборі на базі НОЦ «Карпати», м. Яремче.

Дуже приємно було спостерігати, як дитина за тиждень до поїздки почала збирати валізу і очікувати на зустріч з друзями, оскільки це була її друга поїздка в зимовий табір.

Очікування були не марними, і з відпочинку дитина повернулася з купою чудових вражень та відмінним настроєм.

Насичена програма відпочинку (відвідування басейну, катання на лижах, робота аніматорів, екскурсії до музеїв та пам’яток історії Карпат) не залишила її байдужою. Участь у конкурсах та спілкування з однолітками позитивно вплинули на доньку.

Кожен раз, коли телефонував дитині, щоб дізнатися, чим вона займається, отримував відповідь, що вона приймає участь у підготовці до якогось виступу або заходу, чи на екскурсії. Вона постійно була залучена до приємних для дитини справ.

Вдячний, від себе і дитини, за чудову організацію відпочинку Голові об’єднаного профкому працівників апарату АТ «Укртрансгаз» Ячкуринському О.О. та колегам, які супроводжували наших дітей.

З повагою,

Варвашевич В.П.,  провідний інженер ХТЦ НВЦ ТД «Техдіагаз»

Я задоволений, що відправив своїх синів в цей чудовий табір. Вони приїхали звідти у гарному настрої, відпочили, отримали масу задоволень та вражень. Вони у захваті від зимової природи Карпат, від чистого повітря, високих гір, цікавих знайомств. Багато розповідали, яка чудова в таборі атмосфера, які хороші відносини між однолітками. Без понтів, без хвастощів – нормальні виховані діти.

Вдячний організаторам, що створили особливий «дух табору». Це саме ті люди, які люблять дітей та вміють зорганізувати їх відпочинок. Вони знайшли підхід до наших сучасних дітей, які годинами просиджують у віртуальному світі через те, що не знають, як провести свій вільний час.

Кожен день у таборі було продумано і підготовлено заздалегідь. Спортивно-розважальні програми, конкурси, екскурсії не залишали часу на нудьгу. При цьому діти були не перевантажені, а весь час захоплені справою. У всіх дітей було багато можливостей проявити себе в новому оточенні, розвинути творчі здібності, знайти хобі і нових друзів.

Із задоволенням будемо раді відправити на відпочинок своїх дітей, якщо в майбутньому буде така пропозиція!

Дякую об’єднаному профспілковому комітету працівників апарату                    АТ «Укртрансгаз». Особлива подяка Юрченко Ірині Володимирівні, Мартинюк Наталі Михайлівні, Гавриленко Світлані Вікторівні та всім, хто приймав участь в організації відпочинку та створив незабутні враження для наших дітей!

З повагою

Владиченко В.М.

        Моя донька, Кирилова Єлизавета, на зимових канікулах з 3.01.2019 р.  відпочивала в таборі «Країна Карпатія», який  був організований на базі НОЦ «Карпати» філії УМГ “Прикарпаттрансгаз”, м. Яремче.

З першого дня приїзду до табору діти були оточені увагою та турботою вожатих, які були в кожному загоні. Програма була настільки насичена і різноманітна, що діти при розмовах з батьками не знали з чого починати свої цікаві розповіді.  Зважаючи на те що моя донька вже другий рік поспіль попадає на зимовий відпочинок в таборі який організовує об’єднаний профком працівників апарату  Товариства, то в неї є з чим порівнювати, і всі порівняння зводились до того,  що такого незабутнього відпочинку ще не було!  Завдяки новому підходу організаторів до формування загонів (в загонах були різновікові діти), в конкурсах у кожного загону були рівні шанси на перемогу!

Також хочу відмітити що цього разу були задіяні аніматори, які дуже професійно підійшли до програми  і враховуючи, що діти приїхали з різних регіонів України розкрили «колорит» та традиції Прикарпаття (це організація програми «Карпатські вечорниці»,  екскурсія у музей музичних інструментів Романа Кумлика (Верховина), катання на лижах та санях, тощо).

Враховуючи вищесказане, хочу висловити велику подяку голові ОППА АТ «Укртрансгаз» в особі Ячкуринського О.О. та профгрупі, яка організувала такий чудовий відпочинок.  Донька приїхала здорова та щаслива, та ще й з медалями! Що ще треба для батьків…

З повагою,

Кирилов Віктор,  начальник відділу ХТЦ НВЦ ТД “Техдіагаз”

       На Різдвяні канікули мої діти, Ємельяненко Дарія та Всеволод , скористалися прекрасною можливістю відпочити в дитячому таборі «Країна Карпатія», що був організований на базі НОЦ «Карпати» завдяки Об’єднаному профкому працівників апарату Товариства.

Впродовж всього періоду перебування в таборі діти мали можливість творче проявити себе, прийняти участь в різноманітних конкурсах та квестах, в оздоровчих заходах (басейн, купання в чані), відвідування екскурсій та мальовничих місць Карпат, багато іншого…

Моя донька Дарія була дуже приємно вражена коли отримала медаль та грамоту за активну участь у житті табору, чим дуже пишається.

Найкращою оцінкою прибування в таборі було не бажання дітей повертатися з відпочинку та питання «Коли наступний табір…?».

Щиро вдячний від себе та моєї родини за прекрасний відпочинок Голові об’єднаного профкому працівників апарату АТ «Укртрансгаз» Ячкуринському О.О. та колегам, які супроводжували наших дітей.

З повагою,

Ємельяненко І.В.,   провідний інженер ХТЦ НВЦ ТД «Техдіагаз»

22.12.2018

Доброго дня! Дуже дякуємо Вам за подарунки. Гарних Вам свят і з Наступаючим Новим роком!!!

Пашина Любов,  філія “ОГСУ”

17.12.2018

Дякуємо ОППА АТ «Укртрансгаз» за чудове свято Миколая. За надану можливість діткам побувати у казці. Емоції від магії, подарунків, веселощів та звичайно ж повітряних кульок не передати!!!

Бухгалтерія НВЦ “Техдіагаз”

05.11.2018

Щиро вдячні за квитки на виставу до театру ім. І. Франка: такі заходи вносять різноманіття у життя і є чудовою можливістю поспілкуватись з колегами в іншій обстановці. Відчуття, що про нас турбуються – завжди приємні.

Група «театралів» з канцелярії

02.11.2018

Відгук про театральну виставу «Баба Пріся на початку і наприкінці часів» 

«31.10.2018 року були колективом канцелярії на виставі «Баба Пріся на початку і наприкінці часів», хочу подякувати та поділитись своїми враженнями… По-перше, місця дуже і дуже класні!!!! По-друге, сама вистава теж дуже вразила…. Досить сучасна!!!! Гра акторів блискавична, емоційна, захоплива!!! Взагалі враження дуже приємні! А ще ми зустріли міністра культури Ніщука Євгена!!!!)))

І надалі будемо чекати захопливих і цікавих походів до театру та поїздок на екскурсії в різні цікаві місця та інше.

Щодо подальших заходів,  то колективом завжди приємно і цікаво проводити час поза робочою обстановкою. Пропонуємо відвідати м. Умань, «Софіївка», Урочище «Холодний Яр», м. Біла Церква «Олександрія», м. Полтава, м. Тернопіль, м. Канів «Шевченкові місця». Будемо дуже вдячні за можливість брати з собою дітей (за додаткову вартість).»

Титаренко Марина Михайлівна,

Фахівець кат. відділу  організаційно-розпорядчої роботи