Про нас


          Об’єднаний профспілковий комітет працівників апарату АТ “Укртрансгаз” (профспілка) – окрема юридична особа, яка у своїй діяльності є незалежною від органів державної влади та органів місцевого самоврядування, роботодавців та політичних партій, їм непідзвітна та непідконтрольна. Головна мета діяльності профспілки – захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки:

 • Член профспілки не може бути звільнений з роботи за iнiцiативою роботодавця без згоди профспілки;
 • Член профспілки може одержувати безкоштовні юридичні консультації та іншу допомогу у вирішенні соціально-трудових питань, включаючи офіційне представництво i захист в cудi, органах виконавчої влади, у взаємовідносинах з роботодавцями;
 • Член профспілки може вирішувати конфлікти, проблеми з роботодавцем не особисто, а через профспілковий комітет;
 • Член профспілки може отримувати пільгові путівки до санаторно-курортних та відпочинкових закладів;
 • Член профспілки може отримувати пільгові путівки для оздоровлення дітей;
 • Член профспілки може відвідувати спортивні заклади, з якими профспілкою укладені договори на абонементне обслуговування;
 • Член профспілки може приймати участь в колективних туристичних та екскурсійних заходах, що організовує профспілка;
 • Член профспілки може приймати участь в різноманітних культурно-масових, спортивних, фізкультурних заходах, які організовує та проводить профспілка;
 • Член профспілки може отримувати матеріальну допомогу з коштів профспілки в надзвичайних життєвих обставинах;
 • Член профспілки має право на моральне i матеріальне заохочення за активну участь в культурно-масових заходах, які організовує профспілка;
 • Член профспілки має право на підтримку після виходу на пенсію на користування нарівні з працівниками наявними можливостями щодо медичного обслуговування, отримання пільгових путівок до оздоровчих і профілактичних закладів та іншими соціальними послугами і пільгами.

    Саме профспілка представляє трудовий колектив при укладанні Колективного договору з працедавцем, контролює його виконання та дотримання умов з охорони праці, нормування робочого часу, своєчасної виплати заробітної плати, тощо.

   На перший погляд робота Об’єднаного профкому працівників апарату і не помітна. Але це тільки на перший погляд. Прибувши на роботу кожен з працівників може безкоштовно скористатися послугами паркінгу. Чому так? Бо Ви член профспілки і за вас потурбувався профком.

   У вільному та рівному доступі всіх членів профспілки є спортивні зали та басейни, різноманітні культурно-масові та спортивні заходи.

    Ми демонструємо відкритість та прозорість розуміючи, що  нас оцінюватимуть за нашими справами.

    А ще, профспілка це об’єднання.  Що таке єдність та чи варто нам бути разом?

    Єдність – це тісний зв’язок між людьми, згуртованість, цілісність, неподільність. Через віки ми бачимо силу трудового колективу в його єдності. Лише тоді, коли ми разом, ми є великою, непереможною силою.

    «Один у полі не воїн» – каже народне прислів’я. Та й один палець на руці нічого неспроможний зробити. Тільки п’ять пальців руку роблять сильнішою. От і споконвічний закон народу – це єдність. Об’єднавшись разом, ми можемо досягти неймовірних висот.

    І ще одне народне прислів’я говорить – «важко жити в часи перемін». На нашу долю їх перепало не мало. І ось сьогодні наш трудовий колектив і профспілка переживає такі часи.

    Укртрансгаз це наш другий дім, тож закликаємо вас в дружній профспілковій сім’ї   зробити цей дім кращим! Наша сила в єдності.