Звернення Ради голів профкомів до Президента НАНУ Бориса Патона


Вельмишановний Борисе Євгеновичу!

У сьогоднішній не простий час, коли окремі приватні фінансові групи намагаються зруйнувати цілісність української газотранспортної системи, звертаємось до Вас з проханням долучитись до відкритої у суспільстві дискусії з приводу доцільності проведення такої реформи.

Сподіваємось, що Національна Академія наук України, як найвища авторитетна наукова установа підтвердить, що підземні сховища є важливим складовим технологічним елементом діючої газотранспортної системи, відділивши які можуть виникнути проблеми із забезпеченням надійного безперебійного і раціонального постачання газу споживачам України та Європи.

Адже у розвитку газової промисловості України значна роль належить Національній академії наук України, і особисто Вам, Борисе Євгеновичу!

Жоден проект магістрального газопроводу, починаючи з газопроводу «Дашава – Київ», не залишався поза Вашою увагою.

Вашою школою розроблено і впроваджено в народне господарство індустріальні методи будівництва магістральних трубопроводів з допомогою зварювання. Вчені України і світу високо цінують Вашу активну роботу над вирішенням ключових проблем створення нових перспективних конструктивних і функціональних матеріалів.

Газовики України у глибокій пошані схиляють голови перед Вашим талантом, самовідданою подвижницькою працею, всебічною ерудицією і багатогранним досвідом, які ще багато років слугуватимуть українській та світовій науці та висловлюють свої сподівання на Ваше авторитетне та мудре слово в питанні недопущення розділення ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» на окремі підприємства.

 

За дорученням колективу, з повагою,

Заступник Ради

голів профкомів ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»                      В.В. Гончаров

Cкан-копія звернення

Реклама

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.