Лист-клопотання Прем’єр-міністру України Арсенію Яценюку від Ради голів профкомів ПАТ “УКРТРАНСГАЗ”


Шановний Арсеній Петрович!

Складна політична й соціально-економічна ситуація, що виникла в країні, викликає серйозне занепокоєння великої кількості працівників та профспілкових активістів апарату ПАТ «УКРТРАНСТАЗ» щодо забезпечення надійної, безпечної, ефективної та безперебійної роботи газотранспортної системи України.

Враховуючи вищенаведене об’єднаний профком працівників апарату ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» просить Вас надати можливість продовжити виконувати обовязки Голови Правління ПАТ “УКРТРАНСГАЗ” – Лохману Ігорю Вікторовичу.

Лохман І.В. трудову діяльність розпочав у 1998 році машиністом технологічних компресорів Яготинського управління магістральних газопроводів Дочірнього підприємства «Київтрансгаз» Акціонерного товариства «Укргазпром».

Надалі продовжував працювати на різних посадах у Боярському лінійному виробничому управлінні магістральних газопроводів, Бердичівському лінійному виробничому управлінні магістральних газопроводів та Лубенському лінійному виробничому управлінні магістральних газопроводів Управління магістральних газопроводів «Київтрансгаз» Дочірньої компанії «Укртрансгаз» Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України».

З жовтня 2005 року працює в апараті Дочірньої компанії «Укртрансгаз» Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» на керівних посадах.

У липня 2010 року призначений головним інженером Товариства.

Лохман І.В. здійснює контроль за експлуатацією, технічним обслуговуванням і ремонтом об’єктів та обладнання лінійної частини магістральних газопроводів, газорозподільних станцій, установок підготовки газу на магістральних газопроводах. Забезпечує розробку та виконання перспективних планів реконструкції, технічного переоснащення та капітального ремонту об’єктів магістральних газопроводів газотранспортної системи Товариства. Здійснює контроль за своєчасним та якісним проведенням електрометричних та діагностичних обстежень стану газопроводів і їх споруд, організацією планово-попереджувальних і капітальних ремонтів засобів електрохімічного захисту.

У період з 1 січня по 20 січня 2009 брав активну участь в організації роботи газотранспортної системи у «реверсному» режимі для надійного забезпечення споживачів України природним газом в умовах припинення його надходження і газотранспортну систему України від ВАТ «Газпром».

За час роботи Лохман І.В. зарекомендував себе висококваліфікованим, відповідальним фахівцем та вмілим керівником. Користується повагою та авторитетом у колективі ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» та серед керівників і спеціалістів газотранспортної системи України.

Враховуючи високу кваліфікацію та досвід роботи у різних структурних підрозділах Товариства, клопочемо перед Вами про надання можливості продовжити виконання обов’язків Голови Правління ПАТ “УКРТРАНСГАЗ” Лохману Ігорю Вікторовичу.

Реклама

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.