Про кадрові репресії в Укртрансгазі


За відстоювання ідеї технологічної цілісності – як фундаменту реальної ефективності функціонування єдиної газотранспортної системи України, збереження авторитету газової промисловості перед європейськими патнерами на Голову Правління ПАТ «Укртрансгаз» Ігоря Лохмана в травні 2014 року з боку керівництва НАК «Нафтогаз України» здійснювався моральний тиск. В результаті, без будь-яких пояснень, в односторонньому порядку НАК «Нафтогаз України» своїм рішенням відсторонив з 10.06.14 р. Ігоря Лохмана від виконаня обов’язків Голови Правління ПАТ «Укртрансгаз».

 Проти такого несправедливого та необгрунтованого рішення виступає трудовий колектив, який два місяці назад після призначення Головою Правління ПАТ «Укртрансгаз» Ігоря Лохмана, отримав надію на стабільне майбутнє Компанії і, незважаючи на зовнішню агресію, провів титанічну роботу для забезпечення безперебійної роботи газотранспортної системи України, а також зміцнення енергонезалежності від Росії.

Просимо усіх небайдужих приєднатись до трудового колективу ПАТ”УКРТРАНСГАЗ” в боротьбі за світле майбутнє державної компанії!

Трудовий колектив ПАТ “УКРТРАНСГАЗ”

Реклама

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.