Не збідніє рука, що дає!


Жахливі події на Донбасі – горе, яке стало нашим спільним болем. Немає жодної байдужої людини в Україні, яка б не мріяла про мир на нашій землі і кожен з нас готовий зробити свій посильний внесок. Яскравий приклад цьому – шляхетний вчинок працівників філії Управління сервісного обслуговування та ремонту імпортної автотракторної спецтехніки «СІАТ» ПАТ «УКРТРАНСГАЗ», які вирішили надати свою допомогу Українській Армії.

Директор філії Управління «СІАТ» Сергій Романович Козак запропонував виділити суму, яка дорівнює одноденному заробітку щомісячної зарплати, на допомогу воїнам – героям України. Волонтерську роботу очолив Голова профспілки Управління «СІАТ», що входить до складу ОППА ПАТ «УКРТРАНСГАЗ», Євдокименко І.В. і     працівники всього колективу активно до неї долучилися. 11 лютого 2015 року вони відвідали поранених у Київському центральному військовому клінічному госпіталі. Порадившись з медиками та керівництвом госпіталю, було прийнято рішення зібрані кошти ( в сумі близько 19 000 грн.) передати воїнам – «Кіборгам», які знаходяться на лікуванні та потребують невідкладної медичної допомоги. Частину зібраної суми надали постраждалому в зоні АТО, тяжкопораненому воїну, який направляється на лікування за межі України.

Сльози на очах поранених воїнів викликав зворушливий лист – побажання воїну, що з такою любов’ю та щирістю склала помічник керівника Важинська О.Г. від імені всього колективу. Лист підписали всі працівники Управління «СІАТ», а потім вручили кожному пораненому особисто.

Працівники філії Управління «СІАТ» також збирають і передають в зону АТО: одяг, продукти харчування, ліки, інше.

Надали вони свою допомогу і слюсарю з ремонту дорожньо-будівельних машин та тракторів 6 розряду – Тимченку Федору Федоровичу, який нещодавно був мобілізований на службу в Українську Армію.

Директор філії Козак С.Р. та керівництво ОППА ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» висловлює свою вдячність усім працівникам, які долучились до цієї справи і пишаються тим, що філія Управління «СІАТ» робить свій посильний внесок у нашу перемогу та повернення миру

List _voinu

DSC_0145

IMG_2876

1418469428_oykrania-rosia02-12august2014

469742

Реклама

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.