КИЇВСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ ПЛАВАННЯ «МІСТЕР БАТЕРФЛЯЙ»


21 березня 2015 року у спортивному комплексі «Наука-Спорт» відбувся КИЇВСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ ПЛАВАННЯ «МІСТЕР БАТЕРФЛЯЙ» столичної спартакіади «Здоровий киянин».

Команда апарату управління ПАТ«УКРТРАНСГАЗ» здобула друге місце, достойно прийнявши виклик команди Київтрансгазу, яка перемогла минулого тижня у волейбольних змаганнях.

Апарат  ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» на змаганнях представляли Ігор Орлов, Антон Колісник, Ірина Романенко, Ганна Полторацька, а також Дмитро Квашук, який виступав вперше та продемонстрував найкращий результат серед чоловіків команди.

Не менш яскраво виступили представники команди філії УМГ«КИЇВТРАНСГАЗ»: Віталіна Калантаренко, Олена Казановська, Олександр Скріпка та Валентин Панченко, які в загальнокомандному заліку принесли своїй команді 6-ме місце.

У змаганнях також приймали участь команда філії «УКРГАЗТЕХЗВ’ЯЗОК» (Ганна Сорока, Наталія Дубас, Євген Козловський, Віктор Коваленко), яка у підсумковому заліку посіла 8-ме місце.

Профком ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» та Рада голів профкомів висловлює слова вдячності спортсменам за участь в змаганнях та бажає в подальшому нових здобутків.

 

 

 

IMG_0593

IMG_0501 IMG_0504 IMG_0534 IMG_0539 IMG_0580 IMG_0585 IMG_0600 IMG_0606

IMG_0575

IMG_0617

IMG_0623

Реклама

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.