Гості сьогодення – представники ЗСУ, добровольчих батальонів та волонтери


19 травня 2015 року у головному офісі ПАТ«УКРТРАНСГАЗ» відбулася зустріч керівного складу Товариства та профспілок з представниками Збройних сил України, добровольчих батальйонів та благодійних організацій.

У ході зустрічі Президент підприємства Ігор Прокопів подякував захисникам України, зазначивши, що внесок ЗСУ, добровольчих батальйонів, волонтерських та благодійних організацій у нинішній важкий для країни час є неоціненним.

Адміністрація ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» упродовж року веде тісну співпрацю із Збройними силами України та добровольчими батальйонами.

Зокрема вирішено питання по передачі: аеропорту «Сєверодонецьк», який знаходився на балансі ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» до сфери управління Луганської обласної військово-цивільної адміністрації, а також більше 500 радіостанцій Motorola загальною вартістю 7,9 млн. грн. для потреб підрозділів Міністерства оборони України.

З метою підвищення боєздатності особового складу одного з батальйонів спеціального призначення Міністерства внутрішніх справ, напередодні початку опалювального періоду минулого року, один з оздоровчих комплексів був наданий їм у безоплатне користування.

Волонтерський рух в апараті ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» упродовж 2014-2015 років очолює Віктор Гончаров – голова ОППА ПАТ «УКРТРАНСГАЗ». Активну участь при наданні різного виду допомоги (матеріальної, гуманітарної, духовної) беруть не тільки працівники: Юлія Вербенко, Ярослав Яресько, Людмила Іваник, Людмила Гудима, Аліна Мирвода, Касьян Григорій, Кушнір Анатолій, Тихановська Алла, Ірина Юрченко, Олександр Дубас, Сергій Заблоцький, Ігор Євдокименко, Олена Важинська, Сергій Коляденко але і діти наших працівників, які постійно передають свої листи та малюночки нашим воїнам, а восени 2014 року вони виступили з концертною програмою перед пораненими бійцями у Головному клінічному військовому госпіталі.

За сприяння Віктора Гончарова артилеристу 72 механізованої бригади, солдату строкової служби ЗСУ – Максиму Ільченку ( 25 років), який отримав важке наскрізне кульове поранення обличчя і втрачав зір обох очей, було   проведено ряд операцій по відновленню зору, а також пластичні операції в США.

 

 

IMG_1521 IMG_1522 IMG_1523 IMG_1524 IMG_1525 IMG_1526 IMG_1527 IMG_1529

 

 

Реклама

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.