Оберіг для воїнів АТО


IMG_1272

Укртрансгазівські діти власноруч створили оберіг для воїнів АТО.

 

Сьогодні українці змушені ціною свого життя виборювати право жити у вільній державі. Наші з вами колеги, друзі, сусіди, родичі на кордонах Батьківщини зараз несуть нелегку варту – захищають наш спокій та мирне життя.

Перед Україною, перед всіма нами, стоять складні завдання. Вирішальним на даному етапі розвитку є збереження нашого майбутнього – наших дітей, які сьогодні наслідують батьків-газовиків своїми вчинками та діяннями.

Цього літа діти наших колег, відпочиваючи у таборі, вирішили зробити власноруч оберіг для воїнів АТО і передати його до військової частини, де проходив службу працівник Укртрансгазу Олеоленко Руслан.

Діти вирішили розмалювати картинами газотранспортної системи, як вони її собі уявляють, та розписати добрими побажаннями не що інше, як Прапор України, адже на війні він став для наших військових справжнім оберегом. Державний Прапор України – це святиня, свідчення незламності бойового духу українських воїнів. Дуже приємно, що наші діти, діти працівників Укртрансгазу, відчувають таку повагу до національного прапору і щиро вболівають за воїнів-захисників України, нашої незалежності та волі.

 

Оце дано нам споконвіку –

Від пращурів жива краса –

Душею, що не любить крику,

Єднати землю й небеса.

 

Для передачі до військової частини, де проходив службу Олеоленко Руслан, Прапор України, власноруч перетворений дітьми працівників Укртрансгазу на оберіг, 23 серпня 2016 року був прийнятий із дитячих рук нашими колегами Юрієм Капштиком та Юрієм Ніконенком, які були учасниками бойових дій, а тепер знову повернулися до роботи в Товаристві.

IMG_1274

Реклама

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.