Пам’яті Людмили Іванівни Дружиніної


12

3 вересня 2017 року пішла з життя колишня голова профспілкового комітету Одеського лінійно-виробничого управління магістральних газопроводів УМГ «Прикарпаттрансгаз» Людмила Іванівна Дружиніна ‒ надійна колега, справжній профспілковий лідер.

Людмила Іванівна була людиною безмірної душі, яка дивним чином вміла поєднувати в собі тверду громадянську позицію та готовність прийти на допомогу  всім, хто цього потребував.

20 років пропрацювала вона в Одеському ЛВУМГ, з них 15 ‒ головою профспілкового комітету.

Всі роки, які Людмила Іванівна очолювала первинну профспілкову організацію, кожен працівник управління знав, що є людина, яка допоможе вирішити проблеми, забезпечить інформацією, якісно організує дозвілля та відпочинок.

Тяжка хвороба змусила Людмилу Іванівну у 2015 році віддати профспілкове кермо у надійні руки своїх товаришів. Майже два роки боролася вона з тяжкою невиліковною хворобою та здолати її так і не змогла.

З гіркою втратою приходить розуміння того, як нечасто зустрічаються нам в житті люди, яким притаманні почуття власної гідності і скромності, вміння співпрацювати, професійна зібраність та незмінна готовність взяти на себе чужі турботи і проблеми.

Профспілковий комітет ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» висловлює щирі співчуття родині Людмили Іванівни Дружиніної, поділяє гіркоту втрати всіх, хто знав, любив і поважав її.

Світла пам’ять про Людмилу Іванівну Дружиніну

назавжди залишиться в наших серцях…

 

З повагою і глибокою шаною

Рада Голів профкомів працівників ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»

Реклама

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.