Снайпер столиці


     16 травня 2019 року пройшов чемпіонат м. Києва з кульової стрільби серед команд підприємств та організацій  – «Снайпер столиці». Цей турнір цікавий тим, що він не має вікових обмежень, і кожен від малого до великого може на рівних змагатися за призові місця.

     В турнірі взяли участь 30 команд зі столичних підприємств та їх філій: Апарат «Укртрансгаз», Управління «Укргазтехзв’язок», ВРТП «УКРГАЗЕНЕРГОСЕРВІС, ФАРМАК, ДП НЕК «УКРЕНЕРГО», КИЇВХЛІБ, Шевченківська РДА м. Києва, Управління освіти Печерського району м. Києва, ДП «Український державний центр радіочастот», , ДП «АНТОНОВ», , ЗОШ № 316, Печерський РВК,  Слов’янська гімназія, Національне суспільне телебачення України, ЗОШ № 274, НМУ ім.. О.О. Богомольця,  Київська міська профспілка працівників охорони здоров’я, КП «ФАРМАЦІЯ».

     Кожна організація мала змогу бути представленою будь-якою кількістю команд. Але було одне обмеження. Команда мусила складатися з трьох учасників – два чоловіки і одна жінка. В командний залік зараховувалися два кращих результати серед чоловіків та один серед жінок. Кожному учаснику  давалося 13 патронів для 13-ти пострілів. Десять кращих з них обирались для підрахунку. За підсумками кваліфікаційного етапу, чоловіки які набирали 94 бали і жінки які вибивали 91 бал відповідно, отримували путівку до фіналу.

     За підтримки Об’єднаного профкому працівників апарату команда Апарату АТ «Укртрансгаз» була представлена 3-ма командами, тобто мала на огневому рубежі  9 учасників. І лише один наш снайпер, Афанасьєв Вадим, з результатом 94 очки потрапив до фіналу. У загальному командному заліку наші команди посіли 8, 21 та 22 місця. Тож приводів для вдосконалення майстерності стрільби більш ніж достатньо.

     В особистому заліку наші колеги з Управління «Укргазтехзв’язок» проявили майстерність в жіночому розряді. Заслужена бронзова нагорода у фіналі у Олени Тюх. Вітаємо!

Результати змагань:

 

AYA_002AYA_003AYA_004AYA_015AYA_025AYA_038AYA_040AYA_041AYA_043AYA_044AYA_045AYA_108AYA_114AYA_116

Реклама

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.