ХІ Спартакіада працівників АТ «Укртрансгаз»


      Готельний комплекс «Рута», м. Затока Одеської області, вдало розташований в чудовій курортній зоні, на піщаній косі між Дністровським лиманом та Чорним морем.

   І не дивно, що саме це місце було обрано для проведення XI Спартакіади працівників АТ «Укртрансгаз» напередодні літнього сезону з 27 по 31 травня 2019 року. Кращим спортсменам Товариства раз на два роки випадає нагода довести свої спортивні здібності у змаганнях з різних видів спорту та трохи відпочити і поспілкуватись у колі друзів.

    Урочисте відкриття проходило на прекрасному футбольному майданчику, де вишикувались 10 команд – учасниць. Привітали спортсменів та побажали успіхів керівники підприємства, профспілкові лідери та ветерани газової промисловості України.

  Цього року у Спартакіаді прийняли участь збірні команди Апарату «Укртрансгаз», до складу, якої входили представники філії ОГТС України та філії НВЦТД «Техдіагаз», філії: УМГ «Київтрансгаз», УМГ «Харківтрансгаз», УМГ «Черкаситрансгаз», УМГ «Прикарпаттрансгаз», ВРТП «Укргазенергосервіс», Управління «Укргазтехзв’язок», БМФ «Укргазпромбуд», Оператор газосховищ України, «Науково-дослідний інститут транспорту газу».

     Два роки, в рамках першого етапу Спартакіади, працівники приймали участь у масових змаганнях в трудових колективах за право здобути путівку до фінальних змагань. І ось на протязі трьох днів близько 350 спортсменів мали змогу показати свою майстерність у таких видах, як футбол, волейбол, армспорт, гирьовий спорт, легка атлетика, плавання, настільний теніс, шахи, шашки, дартс.

    Змагання з армспорту традиційно проводили у трьох вагових категоріях (до 70 кг, до 90 кг та понад 90 кг). Серед найлегших перемогу здобув Трембецький Олег (Оператор газосховищ України), друге місце – Бургарт Микола (УМГ «Прикарпаттрансгаз»), третє – Морозевич Артур (УМГ «Черкаситрансгаз»). У ваговій категорії до 90 кілограмів переміг – Трофімчук Вадим (УМГ «Черкаситрансгаз»), друге місце виборов Гнатишин Юрій (Апарат АТ «Укртрансгаз»), третє – Стежкін Михайло (УМГ «Харківтрансгаз»). Та найцікавіше, як і завжди проходили змагання серед важковиків. Тут щоразу фаворитами виступають працівники «Харківтрансгазу», брати Таранухи. Цього разу в боротьбу з ними втрутився представник УМГ «Черкаситрансгаз» Коваль Олег. Остаточний розподіл: перше місце – Тарануха Максим, друге – Тарануха Михайло, третє – Коваль Олег.

     В гирьовому спорті також спортсмени були розділені на три вагові категорії. До 70 кілограмів вкотре переміг Морозевич Артур (УМГ «Черкаситрансгаз») з результатом 206 підйомів, другим став – Настасяк Роман (УМГ «Прикарпаттрансгаз»), третім – Константінов Дмитро (УМГ «Харківтрансгаз»). До 90 кілограмів перше місце у Сеніва Ігоря (Оператор газосховищ України) з результатом 201 підйом, друге у Біжко Миколи (БМФ «Укргазпромбуд»), третє у Бондарчука Віктора (УМГ «Харківтрансгаз»). У ваговій категорії понад 90 кілограмів з блискучим результатом 222 підйоми, перемогу здобув – Петрів Михайло (УМГ «Прикарпаттрансгаз»), друге місце у Василишина Любомира (ВРТП «Укргазенергосервіс»), третє у харків’янина – Таранухи Михайла.

   Напружено і завжди цікаво спостерігати за легкоатлетами, адже на бігових доріжках все вирішують десяті, а то й соті долі секунди. В жіночих забігах та у стрибках у довжину тріумфувала Марта Порада (УМГ «Прикарпаттрансгаз»). Наша спортсменка, Олена Кирпот (Апарат «Укртрансгаз») виборола дві нагороди: бронзу у бігу на 100м та срібло у бігу на 400м. У чоловічому розряді найспритнішим був Пікінер Дмитро (ВРТП «Укргазенергосервіс»), забіг на 800м. виграв Заїка Владислав (УМГ «Харківтрансгаз»), а стрибки у довжину Хохлов Єгор (УМГ «Харківтрансгаз»).

     На голубих доріжках змагання проходили дуже емоційно. Тут непереможною серед дівчат виявилася Сосненко Вікторія (ВРТП «Укргазенергосервіс»), у нашої Олена Кирпот  знову 2 бронзові нагороди. У чоловіків на п’єдестал двічі піднімався апаратівець Дмитро Квашук, спочатку за золото на 50м вільним стилем, а потім за бронзу на дистанції 100м. Перемогу на стометрівці святкував Семиряжко Федір (УМГ «Харківтрансгаз»). Також дві нагороди у досвідченого майстра, учасника світових марафонських запливів, Сергія Шумова (УМГ «Черкаситрансгаз»). Естафетне плавання  всі спостерігали затамовувавши подих, відразу 4 команди боролись на рівних, але у підсумку сильнішими виявились працівники УМГ «Харківтрансгаз», команда апарату «Укртрансгаз» фінішувала четвертою, програвши менше ніж пів секунди. Проте цього вистачило, щоб посісти 3-є командне місце з плавання. Тож перший бронзовий кубок в скарбничку нашої команди.

    У змаганнях з футзалу приймало участь 10 команд, які були розбиті на дві підгрупи. З групи «А» доволі впевнено до плей-офф вийшли команди Київтрансгазу та Оператора ПСГ, а от в групі «Б» відразу три команди пліч о пліч претендували на дві путівки до півфіналу. І лише особиста зустріч між командами УМГ «Прикарпаттрансгаз» та ВРТП «Укргазенергосервіс», яка закінчилась з рахунком 2:1, стала вирішальною при рівній кількості очок набраних у групі. Харків’яни пройшли далі з першого місця набравши лише на одне очко більше. До фіналу футзальних баталій доволі легко вийшли кияни, а от Оператору газосховищ України фортуна посміхнулась лише у післяматчевих пенальті. На фінальну гру зібралась дуже велика кількість глядачів в очікуванні напруженого і цікавого матчу. Вільних місць на трибунах не було зовсім і багатьом доводилось спостерігати стоячи. Після доволі швидкого голу від Київтрансгазу з пенальті, Оператор відразу кардинально змінив тактику. На поле вийшов п’ятий гравець замінивши воротаря і на якусь мить це було виправдано, рахунок швидко став 1:1. А от надалі така тактика виявилась програшною, м’ячі один за одним почали влітати у пусті ворота «підземки». Тож у підсумку 6:1 на користь УМГ «Київтрансгаз». Третє місце за УМГ «Харківтрансгаз».

      У змаганнях з волейболу на паркет виходило 9 команд, які також були розбиті на 2 підгрупи. В іграх у підгрупах явно виділялись 4 команди – фаворити. Це представники філій Управлінь МГ. У півфіналі та фіналі команда УМГ «Київтрансгаз» виглядала значно впевненішою за суперників і здобула заслужену перемогу. Другими стали УМГ «Прикарпаттрансгаз», третіми – УМГ «Харківтрансгаз».

     Настільний теніс своєю потужністю та швидкою зміною атакуючих і захисних дій робить гру дуже динамічною і напруженою. Сучасна партія до 11 очок зробила гру короткою та непередбаченою. Проте в жіночому розряді трійка лідерів відчувалась одразу. Бандалєтова Людмила (УМГ «Харківтрансгаз»), Бордіян Галина (ВРТП «Укргазенергосервіс»), Паладійчук Наталія (УМГ «Київтрансгаз») зайняли відповідно 1-3 місця. У чоловічому розряді майстри малої ракетки Шиндель Ігор (УМГ «Черкаситрансгаз») та Сіньковський Євген (ВРТП «Укргазенергосервіс») розіграли між собою відповідно золоті та срібні нагороди. Третє місце в запеклій боротьбі з рівними суперниками виборов Кузьменко Володимир (УМГ «Харківтрансгаз»).

     На шахових дошках явного фавориту цього року не було. Відразу п’ять гравців приблизно одного рівня змагались за титул найрозумнішого. А переможцем став Пішко Олег (УМГ «Черкаситрансгаз») випередивши переслідувачів лише на пів очка.

  В шашках боротьба розгорілась між майстрами Вірою Савченко ВРТП «Укргазенергосервіс» та Володимиром Кованьовим (Оператор газосховищ України). І тільки додатковий коефіцієнт при рівній кількості очок та нічийній грі в особистій зустрічі, виявив переможцем представницю слабкої статі.

     Новий вид спорту, який вперше був введений в програму Спартакіади – дартс, повністю підкорився команді Апарату АТ «Укртрансгаз». Спочатку Олександра Скляренко дуже впевнено перемогла своїх суперниць набравши 124 очки, а потім Юрій Гнатишин з результатом 122 очки здобув золото для нашої команди. Тож другий командний кубок, на цей раз золотий, був завойований командою Апарату.

   На церемонії закриття ХІ Спартакіади працівників АТ «Укртрансгаз» всіх переможців було нагороджено почесними грамотами, медалями, кубками та заохочувальними призами. Дуже приємно, що в Товаристві живуть і примножуються культурні та спортивні традиції, які всіляко підтримуються адміністрацією та профспілками. За будь-яких результатів, переможених на цих іграх не було!

   Займайтеся спортом та будьте здорові!

   До зустрічі через 2 роки!

Загальні результати

 

Фотозвіт:

DSC07481

DSC07545DSC07553DSC07577DSC07492DSC07592DSC07653DSC07631DSC07582DSC07681

IMG-390c1f4469748b062afbe958ac90a33f-VIMG-21b698f6d900e7134c2c54f036a36262-VDSC09303DSC09300DSC09293DSC09283DSC09264DSC09256DSC09251DSC09220DSC09205DSC09198DSC09183DSC09169DSC09067DSC09044DSC09039DSC08768DSC08760DSC08743DSC08738DSC08730DSC08727DSC08723DSC08673DSC08200DSC08220DSC08224DSC08267

Реклама

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.