Екскурсія до м. Вінниця


22-23 серпня Об’єднаний профком працівників апарату АТ «Укртрансгаз» організував дивовижний і романтичний відпочинок – екскурсію «Вінниця – Перлина Поділля».

Вінниця – прекрасне місто, тут приємно відпочивати, гуляти, насолоджуватись життям. Для нас, гостей міста, було запропоновано знайомство з цікавинками Вінниці, з тими місцями, які обов’язково потрібно побачити. І це не просто місця, це історичні пам‘ятки, які роблять  Вінницю особливим містом!  

Всі, хто приїздить до Вінниці,  знають, що тут можна помилуватися красивою архітектурою, відвідати пам’ятки культури та мистецтва, а ввечері відпочити, спостерігаючи барвисте світломузичне шоу на воді.

Серед головних пам’яток Вінниці особливу увагу треба приділити трьом дійсно унікальним, аналогів яким в інших містах України немає:

  
   Колишня ставка Гітлера:

Незважаючи на те, що на сьогоднішній день колишня ставка Гітлера Вервольф практично зруйнована, комплекс є одним з найзагадковіших споруд в центральному регіоні України. Сюди і досі влаштовують справжні експедиції.  

 
   Музей-садиба Пирогова:

Музей Пирогова відкритий на території садиби Вишня, де останні 20 років жив і працював видатний хірург, анатом, вчений і педагог, Микола Іванович Пирогов. Його вважають засновником військово-польової хірургії та Товариства Червоного Хреста. Музей-садибу Пирогова відносять до найважливіших об’єктів культурної спадщини України!

На території музею зберігся будинок, в якому жив Микола Іванович Пирогов, залишились речі, які «розповідають» все про життя і діяльність всесвітньовідомого лікаря; є музей-аптека з інтер’єрами приймальні та операційної. Неподалік церква-некрополь, де покоїться набальзамоване тіло видатного вченого та меморіальний парк, в якому збереглися дерева, посаджені самим Пироговим.

Світломузичний фонтан Рошен.

Це найбільший в Європі світломузичний фонтан і безумовно найкращий для романтичних вечірніх прогулянок.

Окрім цих культурних пам’яток у Вінниці ще є багато чого цікавого. І ми ще встигли побачити у милому містечку:  

Водонапірну вежу -візитівку Вінниці. Це 109-річна Башта на Європейській площі, яка була побудована у 1911 році для першого міського водопроводу.

  Вінницькі мури -історико-архітектурний комплекс, який складається з оборонних і храмових споруд XVII століття, а також включає єзуїтський монастир, костел, колегіум і конвікт (гуртожиток), домініканський монастир і костел, навколишні їх фортечні мури.

Спасо-Преображенський кафедральний собор,що був зведений в XVIII, як костел Домініканського монастиря.  

У центрі міста можна потиснути руку й обійняти монументальну власницю готелю «Франція», зодягнуту в металічне мереживо та парчу, побачити вінницький трамвай  та єврейський квартал- Єрусалимка.

Екскурсія виявилась дивовижною та незабутньою, враження переповнювали, проте нажаль ще багато залишилось непобаченого.

                До нових зустрічей  Вінниця – Перлина Поділля!

Фотозвіт:

Реклама

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.