Обрання Голови ОППА АТ “Укртрансгаз”


7 грудня відбулося засідання Об’єднаного профкому працівників апарату АТ «Укртрансгаз» за участю працівників апарату Товариства.

Олександр Ячкуринський, голова ОППА оприлюднив основні результати роботи профспілки за період його роботи. За останні півтора роки профспілкою апарату було організовано низку соціальних заходів, зокрема санаторно-курортне лікування працівників та відпочинок для дітей. Цього року через поширення пандемії коронавірусу фокус уваги було спрямовано на захист та підтримку працівників, що дозволило уникнути масового розповсюдження інфекції. Зокрема, регулярно закупалися засоби індивідуального захисту та дезінфекції, здійснювалося безкоштовне тестування працівників на виявлення COVID-19 та надавалися медичні послуги.

Пан Ячкуринський також виступив із заявою про звільнення з посади, яку було розглянуто та прийнято всіма учасниками заходу. Він продовжить свою роботу на посаді голови ОППА Оператора ГТС.

Новим головою Об’єднаного профкому працівників апарату Укртрансгазу рішенням учасників засідання було одноголосно обрано Миколу Сергійовича Табака.

Пан Табак розпочав роботу у нафтогазовій галузі України у 1998 році в Вінницькій філії ТД «Газ України». У 2000-2005 роках працював в органах державного самоуправління Вінниччини, а також був депутатом Вінницької обласної ради у 2004-2008 роках. Згодом він повернувся до команди Групи Нафтогаз та у 2006 році був призначений заступником генерального директора (пізніше – директором) із загальних та соціальних питань. За ці роки під керівництвом Миколи Сергійовича була розроблена та запроваджена у життя низка ініціатив, спрямованих на покращення добробуту та підтримку талантів працівників Укртрансгазу. Протягом багатьох років він очолював комісію з укладання Колективного договору Товариства. За ці роки під його головуванням організовано сім Спартакіад та стільки ж фестивалів творчості, заходи для оздоровлення та відпочинку працівників та членів їхніх родин та багато іншого.

Плідної праці та упіхів на новій цікавій роботі!!!

Реклама

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.