День автомобіліста


Професійне свято працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства України – День автомобіліста і дорожника традиційно відзначається щорічно в останню неділю жовтня.

Здавна, дорога вважається символом руху, адже дороги ведуть нас у майбутнє, з’єднують з рідними і близькими людьми, об’єднують логістичні артерії, а за часів війни дороги стають шляхами життя! На сьогоднішній день такими шляхами перевозяться військові вантажі, евакуюються поранені, доставляється все необхідне до місцевих мешканців.

Рада Голів профкомів та Об’єднаний профком працівників апарату АТ «Укртрансгаз» висловлює слова вдячності за ту роботу, яка була зроблена нашими водіями у найважчі часи війни – у лютому, березні, ту – яка робиться і зараз. Ми чудово пам’ятаємо тих водіїв, які відгукнулися, коли потрібно було евакуювати працівників та їх сім’ї з найгарячіших точок, забирати цінні  речі документи, доставляти гуманітарну допомогу, тощо».

Жодна війна немислима без застосування техніки, і жодна техніка не виконає свою роботу, поки нею немає кому керувати. Тож вітаємо з Днем автомобіліста усіх наших водіїв та механіків, які керують нашим автотранспортом та спецтехнікою!

Роботи ще багато, але важливо, щоб кожен на своїй ділянці робив те, що він вміє. Таким чином кожен зробить свій внесок у нашу спільну Перемогу! Зі святом вас дорогі наші водії! Нехай ваші рейси і трудові будні завжди будуть продуктивними та безпечними!

Здоров’я, сімейного затишку, достатку та мирного неба!!!

Голова Ради Голів профкомів                                                     Микола ТАБАК

Реклама