Вертеп по-трансгазівськи


Вертеп — молитовне прославлення Бога. Відбувається воно за допомогою театрального дійства або комічного відображення побуту. В Україні його дотримуються вже кілька століть, зберігаючи багаторічні традиції, передаючи їх від покоління до покоління.

В Укртрансгазі завжди цінувались народні звичаї та традиції. Так і цьогоріч, 19 січня, незважаючи на важкі для всіх українців часи, силами працівників АТ «Укртрансгаз» було проведено театралізоване дійство «Вертеп» на базі НОЦ «Карпати». Вертеп – це не тільки возвеличення Різдвяних свят, а й передусім передання українських традицій молодшому поколінню. Сценарій цьогорічного  Вертепу був адаптований до сучасних реалій, що неабияк розчулило глядачів. У залі було багато дітей працівників, які із захватом сприймали все, що відбувалося на сцені.

Щира подяка всім, хто був присутній в залі і долучився до цього театрального дійства! Дякуємо за підтримку Раді Голів профкомів та Об’єднаному профкому працівників апарату Товариства.

Особлива подяка учасникам Вертепу: Лесі Вачевській, Марині Бондаренко (департамент автоматизації та зв’язку), Любомиру Саловському, Андрію Бугаю, Роману Суєтову,  Роману Малому,  Богдану Божуку, Ігорю Вовку, Марині Горбач (департамент диспетчеризації), Вікторії Шпаковатій (об’єднаний профком працівників УТГ), Наталії Бортник (департамент з загальних та соціальних питань) та Софійці Бортник, Катрусі Божук (донечці працівниці Товариства Олени Божук).

ПРОФКОМ

Реклама