Фінал – міські змагання з рибної ловлі
18 липня 2020 року успішно пройшов Чемпіонат м. Києва зі спортивної риболовлі – «Рибальське щастя» в рамках програми Київської спартакіади «Здоровий киянин». Ці змагання вже давно стали не тільки традиційними, а й дуже улюбленими серед учасників. Для спортсменів АТ «Укртрансгаз» … Продовжувати читання Фінал – міські змагання з рибної ловлі
