Церемонія нагородження ЗДОРОВИЙ КИЯНИН 2025
Наприкінці року, а саме 11 грудня, відбулося закриття Спартакіади «ЗДОРОВИЙ КИЯНИН». Проведення урочистої церемонії нагородження кращих спортсменів, тренерів, ветеранів спорту, переможців та призерів, як завжди, пройшло на високому організаційному рівні за підтримки Департаменту молоді та спорту м. Києва та КМО ФСТ “Спартак”. … Продовжувати читання Церемонія нагородження ЗДОРОВИЙ КИЯНИН 2025
