Результати акції допомоги армії


Обєднаний профком працівників апарату ПАТ УТГ висловлює велику вдячність групі активістів юридичного департаменту Товариства за організацію акції допомоги нашим військовослужбовцям, які знаходяться зараз у гарячих точках на сході України, а також не байдужим співробітникам, які приєдналися до неі!

За інформацією активістів Товариства, з початку оголошення акціі було зібрано 38 400,00 грн.

За зібрані кошти були придбані  11 бронежилетів, оснащених пластинами 4-го ступеню захисту виробництва ТОВ «НВП «ТЕМП-3000» (вартість одного бронежилету – 2350 грн.) та 10 шоломів «Сфера» (вартість одного шолому – 1200 грн.). Копії сертифікату виробника – ТОВ «НВП «ТЕМП-3000» та чек про придбання вказаних засобів захисту додаються.

Бронежилети та шоломи були передані 14.06.2014 одному з волонтерів, який доставив їх до м.Чернігів (фото 3 та 4), та передав для подальшого завантаження та направлення вантажівкою на схід України до м.Щастя, для потреб батальйону «Чернігів» (при відправленні батальйону «Чернігів» на передову на схід України 89 бійців мали 40 бронежилетів, з яких половина – невідомого виробництва і не сертифіковані та 8 старих радянських касок СШ-68).

Вантаж було успішно доставлено до місця призначення і бійцям батальйону «Чернігів» були передані 11 бронежилетів та 10 шоломів «Сфера». Фото, на якому наші захисники в довгоочікуваних бронежилетах та шоломах також додається.

 

 

Результати акції допомоги армії
Результати акції допомоги армії

У неділю, на блокпост, де знаходяться бійці батальйону «Чернігів» (в районі м. Сватово),  сепаратисти  здійснили три напади, які вдалося відбити нашим бійцям. При цьому, була знищена головна вантажівка автоколони терористів (вказана новина висвітлювалась у випуску ТСН на 1+1 16.06.14).

Віримо і сподіваємося, що наша невелика допомога захистить наших бійців, придасть їм впевненості у боротьбі з сепаратистськими формуваннями. І ці бійці, а також всі інші захисники, які знаходяться зараз у гарячих точках на сході України, повернуться до своїх домівок цілими та неушкодженими. І буде на нашій рідній землі мир і спокій…

 

P.S. Акція по збору коштів для наших бійців продовжується!

За додатково зібрані кошти планується придбати ще декілька шоломів «Сфера» (бійці батальйону «Чернігів» залишились задоволені ними та просили передати ще хоча б 20 штук), а також бронежилети 4-го класу захисту.

 

akciya-dopomogy-armiyi akciya-dopomogy-armiyi-3

Велика вдячність групі активістів юридичного департаменту компанії за організацію акції та не байдужим співробітникам що прийняли участь в ній!!!

 

Реклама

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.