Результати акції допомоги армії

Результати акції допомоги армії

Обєднаний профком працівників апарату ПАТ УТГ висловлює велику вдячність групі активістів юридичного департаменту Товариства за організацію акції допомоги нашим військовослужбовцям, які знаходяться зараз у гарячих точках на сході України, а також не байдужим співробітникам, які приєдналися до неі!

За інформацією активістів Товариства, з початку оголошення акціі було зібрано 38 400,00 грн.

За зібрані кошти були придбані  11 бронежилетів, оснащених пластинами 4-го ступеню захисту виробництва ТОВ «НВП «ТЕМП-3000» (вартість одного бронежилету – 2350 грн.) та 10 шоломів «Сфера» (вартість одного шолому – 1200 грн.). Копії сертифікату виробника – ТОВ «НВП «ТЕМП-3000» та чек про придбання вказаних засобів захисту додаються.

Бронежилети та шоломи були передані 14.06.2014 одному з волонтерів, який доставив їх до м.Чернігів (фото 3 та 4), та передав для подальшого завантаження та направлення вантажівкою на схід України до м.Щастя, для потреб батальйону «Чернігів» (при відправленні батальйону «Чернігів» на передову на схід України 89 бійців мали 40 бронежилетів, з яких половина – невідомого виробництва і не сертифіковані та 8 старих радянських касок СШ-68).

Вантаж було успішно доставлено до місця призначення і бійцям батальйону «Чернігів» були передані 11 бронежилетів та 10 шоломів «Сфера». Фото, на якому наші захисники в довгоочікуваних бронежилетах та шоломах також додається.

 

 

Результати акції допомоги армії
Результати акції допомоги армії

У неділю, на блокпост, де знаходяться бійці батальйону «Чернігів» (в районі м. Сватово),  сепаратисти  здійснили три напади, які вдалося відбити нашим бійцям. При цьому, була знищена головна вантажівка автоколони терористів (вказана новина висвітлювалась у випуску ТСН на 1+1 16.06.14).

Віримо і сподіваємося, що наша невелика допомога захистить наших бійців, придасть їм впевненості у боротьбі з сепаратистськими формуваннями. І ці бійці, а також всі інші захисники, які знаходяться зараз у гарячих точках на сході України, повернуться до своїх домівок цілими та неушкодженими. І буде на нашій рідній землі мир і спокій…

 

P.S. Акція по збору коштів для наших бійців продовжується!

За додатково зібрані кошти планується придбати ще декілька шоломів «Сфера» (бійці батальйону «Чернігів» залишились задоволені ними та просили передати ще хоча б 20 штук), а також бронежилети 4-го класу захисту.

 

akciya-dopomogy-armiyi akciya-dopomogy-armiyi-3

Велика вдячність групі активістів юридичного департаменту компанії за організацію акції та не байдужим співробітникам що прийняли участь в ній!!!

 

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s