Церемонія нагородження “СПАРТАКІВЕЦЬ РОКУ”


10 грудня 2015 року в колонному залі Київської міської державної адміністрації відбулася ювілейна церемонія нагородження кращих спортсменів року Київського міського фізкультурно-спортивного товариства «СПАРТАК». Цього року організація відзначала 10 – річчя   відродження   своєї діяльності після 20-річної перерви. Нагадаємо що ФСТ «Спартак» має славну 80-річну спортивну історію. Метою створеного КМ ФСТ «СПАРТАК» є фізкультурно-оздоровча і спортивно-масова робота серед працівників галузевих профспілок та членів їх сімей і в складі всіх товариств міста, розвиток Олімпійського руху в Києві та сприяння розвитку дитячо-юнацького спорту, підготовці спортивних резервів, кандидатів і членів збірних команд для участі у міських, Всеукраїнських та міжнародних змаганнях з олімпійських і не олімпійських традиційно масових та популярних видів спорту.

З приємністю зазначаємо що спортивна команда Об’єднаного профкому працівників апарату ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» є активним учасником всіх спортивних заходів ФСТ «Спартак» за програмою «Здоровий киянин» серед команд Київських підприємств. І цього року серед найкращих спортсменів та організаторів спортивного руху були і наші працівники. В урочистій атмосфері, в присутності ветеранів ФСТ «Спартак» та легенд українського спорту: Героя України Альбіни Дерюгіної, Олімпійських чемпіонок Ганни Безсонової та Ірини Мерлені, відбулася церемонія нагородження. В номінації «Кубок виклику» нагороду здобула команда апарату ПАТ «УКРТРАНСГАЗ», яку отримав Голова ОППА Товариства Віктор Гончаров. Нагороду в номінації «Здоровий киянин» здобув капітан футбольної команди Віктор Кирилов (НВЦ «Техдіагаз»). Ми щиро вітаємо переможців, бажаємо їм здоров’я, наснаги та нових спортивних досягнень. Запрошуємо всіх наших працівників долучитися до цікавого та захоплюючого світу спорту!

 

DSC_0452 DSC_0466 DSC_0470 DSC_0493 DSC_0545 DSC_0571 DSC_0586 DSC_0603 DSC_0606 DSC_0628 DSC_0630 DSC_0689 DSC_0646 DSC_0666 DSC_0681 DSC_0678

Реклама

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.