VII Кубок АТ “Укртрансгаз” з волейболу


      15-17 січня 2019 року на базі спортивного комплексу Богородчанського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів «Прикарпаттрансгаз» пройшов традиційний турнір з волейболу присвячений Дню Соборності України та пам’яті нашого побратима Романа Лагно.

    60 спортсменів з різних куточків України, працівники філій УМГ «Київтрансгаз», УМГ «Прикарпаттрансгаз», УМГ «Черкаситрансгаз», УМГ «Львівтрансгаз», УМГ «Харківтрансгаз» та апарату управління АТ «Укртрансгаз» боролись за право бути володарем VII Кубку Товариства.

          Як і належить, минулорічних фіналістів було розведено по різним групам. Так «Львівтрансгазу» дістались в суперники харків’яни та черкащани, «Київтрансгазу» прикарпатці та команда апарату.

       В обох групах точилась справжня чоловіча боротьба, більшість поєдинків закінчувались з результатом 2-1 по партіях, що свідчило про рівність команд. Навіть наша команда апарату управління, яка завжди була значно слабшою за всі інші команди, дала справжній бій спочатку УМГ «Прикарпаттрансгаз», а потім заставила понервувати команду УМГ «Київтрансгаз». В обох матчах наші волейболісти постійно вели в рахунку по ходу зустрічі, але постійно програвали кінцівки партій. Можливо давалась в знаки відсутність зіграності, а можливо просто досвідчений суперник проявляв свою майстерність у вирішальну мить.

        Як би там не було, а задоволення  та позитивні емоції від турніру отримали всі, і гравці, і тренери, і представники адміністрації, і звичайно ж глядачі.

        У підсумку VII кубок АТ «Укртрансгаз» завоювала потужна команда філії УМГ «Київтрансгаз». Друге і третє місце відповідно здобули спортсмени з філій УМГ «Черкаситрансгаз» та УМГ «Харківтрансгаз».

       Кубок за «За волю до перемоги» ім. Романа Лагно рішенням представників команд здобула команда УМГ  «Черкаситрансгаз».

       Вітаємо учасників змагання з новими спортивними перемогами. Дякуємо їм за участь та бажаємо їм спортивного азарту, нових здобутків і звершень не тільки у спорті, а й на роботі, і у повсякденному житті. Сподіваємось, що спортивні традиції і надалі будуть підтримуватись адміністрацією  та профспілками нашого Товариства.

Фотозвіт:

_dsc5582_dsc5482_dsc5425

_dsc5476

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

Реклама

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.